Alfemo Oturma Grupları ve Fiyatları

MESSINA LOTUS OTURMA GRUBU
Paylaş
 

Alfemo oturma grupları, Alfemo oturma grupları fiyat listesi, Alfemo oturma grupları 2015, Alfemo salon takımları, yeni sezon Alfemo oturma ve salon takımları

18 yıllık geçmişiyle sürekli kendisinden bahsettiren Alfemo 200.000 metrekare üzerinde kurulu olan tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir. 18 yıllık gibi kısa bir sürede yılların eskitemediği mobilya üreticileriyle rekabet ortamına giren ve her seferinde başarıyla bu rekabetten çıkmayı başarmaktadır. İzmir Torbalı’da bulunan tesislerinde modern tarzı yansıtan mobilyalar üreten Alfemo yatak odalarınızı başta sona kadar dizayn etmektedir. Alfemo satın aldığınız mobilyalarla kombinasyonu sağlamak amacıyla çok şık ve güzel halı modelleriyle’de karşımıza çıkmaktadır. Alfemo diğer konularımızda da belirttiğimiz gibi her kesime hitap etmektedir.  Gerek klasik gerekte modern oturma gruplarıyla evinizin tek dekorasyoncusu olmaya karar veren Alfemo ürün çeşitliliğiyle birlikte siz değerli okuyucularımız kendi internet sayfasından veya mağazalarından ürünleri yakından incelemenizi beklemektedir. Alfemo’da ürün çeşitliliği fazla olmasıyla birlikte kişiliğinizi yansıtacak oturma grubu modelini bulmanızda oldukça kolaydır. Ürün çeşitliliğinin yanında renk seçenekleriyle de mobilya alıcılarının dikkatini çekmektedir.

2015 Alfemo Oturma Grubu Fiyatları

URLA OTURMA GRUBU 4891.20 TL
ANITA OTURMA GRUBU 3232.20 TL
NEPTUNE OTURMA GRUBU 2156.40 TL
CRONO OTURMA GRUBU 3469.20 TL
MATILDA OTURMA GRUBU 4233.60 TL
EMMA OTURMA GRUBU 4074.00 TL
MINA PLUS OTURMA GRUBU 4926.00 TL
GLORIA SALON TAKIMI 4997.40 TL
DUMONT SALON TAKIMI 5186.40 TL
ALAÇATI SALON TAKIMI 4597.20 TL
Yukarıdaki fiyatlara KDV dahildir. Bu yazı siz okuyucularımızı bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır. Makalenin yayım tarihinden sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Daha detaylı bilgi için: Alfemo internet sayfasını ziyaret ediniz.

Alfemo Oturma Grubu Modelleri

Bu yazı 2979 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak