Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

italyan beyaz yatak odası takımları
Paylaş
 

Beyaz Yatak Odası, Beyaz Yatak Odası Takımları, Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu, Beyaz yatak odası modelleri, beyaz yatak odası dekorasyonları

Yatak odası tüm evlerin belki de en çok özen gösterilen mekânlarıdır. Öyle ki zamanın büyük bir bölümü orada geçer. Yatak odaları mutlaka ferah, aydınlık, iç açıcı olmalıdır. Bunun için de son zamanların da en trend rengi olan beyaz çokça tercih edilmelidir.

Özellikle beyaz mobilyalar tercih edilmeli, her ne kadar beyaz mobilya kullanmak zor olsa da temizlik açısından, yine de renkler insan üzerinde olan etkisi unutulmamalıdır. Beyaz bir yatak odası takımı zıt renklerde ki yatak odası halıları, yatak örtüleri ve perdeler ile bir bütün olarak kombine edilmelidir. Ancak tamamen beyaz ağırlıklı, hatta tamamı beyaz bir yatak odası da tasarlayabilirsiniz. Özellikle yatak örtüsünün beyaz olması bir gelin, bir kuğu havası verecektir. Aynı şekilde beyaz masumiyet ve temizlik simgesi olduğundan sizin ruhen de mutlu, huzurlu olmanıza ve güzel bir güne uyanmanıza yardımcı olacaktır.

Buradan anlaşılan beyaz bir yatak odası takımı beyaz veya krem tonlarda bir yatak örtüsü, özellikle büyük taşlar ile süslenmiş örtüler tercih edilmeli ve bu beyaz ya da yine örtüye uygun krem tonlardaki perdeler ile birlikte bütün bir cibinlik de kullanılmalıdır.

Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri

Bu yazı 1458 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak