Evim Şahane Niş Modelleri

evim şahane aynalı niş
Paylaş
 

Evim Şahane ekibinin yaptığı dekorasyon çalışmalarını hemen hemen herkes beğenmektedir. Değişik tarzları ortaya koyan evim şahane programında bulunan ustalar yaptıkları dekorasyon işlemleri gün günden güne gönlümüze taht kurmaktalar. Evim şahane programında herkesin beğenilerini yakalamış olan modelleri hakkında bilgi  istiyorsanız yazımızı okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

Televizyonların hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelmesiyle birlikte iç mimarlar farklı çalışmalara imza atmaktadır. Bu çalışmalara örnek vermemiz gerekirse ilk akla gelen şey duvar nişleridir. Duvar nişleri sayesinde artık evinizde fazla yer kaplayan televizyon ünitelerinden kurtulacaksınız. Duvar nişleri sayesinde eviniz artık daha geniş ve şık duracaktır. Evim Şahane Programına katılan kişilerin evlerinde yaptıkları niş modelleri ile katılımcıları ağlatmayı başaran bu nişleri evinizde de uygulayabilirsiniz.

Duvar Nişleri evimizde alan tasarrufu sağladığı kadarda deprem anında duvarın daha dirençli durmasını sağladığı için deprem riskinde koruculuk görevinde de bulunmaktadır.

Evim Şahane Programına katılan kişilerin evlerinde yapılan duvar niş modellerinin görüntülerine resim galerisinden ulaşabilirsiniz. Programı izleyen herkesi etkilemeyi başaran bu dekorasyon örneklerini sizde inceledikten sonra evinize uygulamak isteyeceğinize eminim.

Evim Şahane Duvar Niş Modelleri

 

 

 

Bu yazı 2174 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak