EVİNİZ BURCUNUZU YANSITSIN

Burçlar karakterlerimiz kadar zevklerimize de gözle görülür bir fark yaratıyor. Rahatlık, konfor, dizayn ve renk tercihlerine göre burçların ev dekorasyonundaki tercihleri…

Koç Burcu

Yalnızlığı seven Koç için rahatlık her şey demektir. Bu yüzden evlerinde yer alan odalarda minimal moblyalar terch etseler bile bolca alan bırakmaktan yanadırlar. Renk seçimleri ise kırmızı ve bordodan yana.

Boğa Burcu

dekorasyon için yaratılan Boğalar, klasik ve Amerikan tarzdan hoşlanır. Rahatlıklarına düşkün oldukları için onları yormayacak doğal ve mavi tondaki renkleri seçerler.

İkizler Burcu

Tasarım ve yaratıcılık konusunda adeta gurme olan İkizler’in bu özelliği hareketi çok sevmesine de bağlanabilir. Evlerine insan ağırlamaya meraklı olan İkizleri için eşyaları hafif ve taşınabilir olmalıdır.En sevdikleri renk turuncu, sarı ve bunlar gibi canlı renkler.

Yengeç Burcu

Ev rahatlığını başka yerde bulamayan Yengeçler için ev, dış dünyanın tehlikelerinden korundukları  en güvenli yerdir. Oturma odalarındaki devasa rahat  kanepeler, retro biblolar ve yumuşak battaniyeler vazgeçilmezleridir. Dekorasyonda en fazla tercih ettikleri renkler, mavi veya yeşildir.

Aslan Burcu 

İşte ihtişam ve gösterişin temsilcisi Aslanlar için mobilyaları birer hazinedir ve onları sergilemekten gurur duyarlar. Ev dekorasyonuna para harcamaktan çekinmezler. Tezat renkleri altın rengiyle bir araya getirmeye bayılırlar.

Başak Burcu 

Mükemmeliyetçiliği bir başka burç olan Başak için doğayla iç içe olmak çok önemlidir. Sadelikten yana olan Başaklar için bej ve gri tonlar vazgeçilmezdir.

Terazi Burcu

Ev dekorasyonunda desen ve renk kontrastı yaratmaya bayılan Teraziler için desenler çok önemlidir. Otandik ya da klasik asla fark etmez, yeter ki sadeliğin yerine hareket gelebilsin. Vazgeçemedikleri renkler pastel ve pembe tonlardır.

Akrep Burcu

Akrepler için aydınlık bir ambiyans her şeydir. Temiz ve düzenli olması da bir o kadar önemlidir. Siyah, beyaz ya da bu ikilinin tezatı Akrepler’in evlerini ele geçirir.

Yay Burcu 

En özgürlükçü ve gezgin burç olan Yay, bu özelliğini ev dekorasyonuna da yansıtır. Bir yandan modernizmin temsilcisi avizeler salonlarına renk katar. Turkuaz ve mavi renkler dekorasyonlarında yer alır.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları, hayatın her alanında olduğu gibi ev dekroasyonu konusundadaa da gelenekselcidir. Siyah ve toprak tonları bu burcun evinde göz çarpar.

Kova Burcu

En modern burç olan kova burcu için salonlarının modern izler taşıması çok önemlidir. Teknoloji  hastası olan kovalar, evlerinde metalik gri ve beyaz renklerini yoğun olarak kullanırlar.

Balık Burcu

Balık burçlarının salonları sizi değişik tablolar, mumlar ve farklı kokularla karşılar. Kendilerini daha huzurlu ve mutlu hissetmek için yumuşak, rahat ve dinlendirici tonları kullanırlar.

 

Bu yazı 3527 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak